seguimiento de Temu

Temu

Chiński marketplace

Recenzję temu.com

  Śledzenie przesyłki:

  Śledzenie paczek Temu

  Temu to nowy chiński marketplace, którego właściciele prowadzą agresywną ekspansję na zachodnie rynki e-commerce. Wydaje się, że w Polsce firma planuje konkurować z Allegro, Amazon i AliExpress.

  Asortyment sklepu Temu

  Asortyment Temu jest bardzo zróżnicowana. Można tu znaleźć duży i mały sprzęt AGD, elektronikę, wyposażenie wnętrz, kosmetyki, odzież i buty, artykuły ogrodnicze, produkty dla zwierząt i różnorodne inne towary.

  Jak śledzić paczkę z Temu po numerze nadania?

  Po nadaniu zamówienia otrzymamy numer przesyłki służący do monitorowania jej statusu. Wystarczy wpisać go w formularzu śledzenia na stronie Temu lub kliknąć przycisk "Śledź przesyłkę".

  Śledzenie zamówień z Temu

  Przesyłki z Temu mogą być śledzone lub niezależnie od wybranej metody wysyłki. Śledzone zamówień Temu pozwalają zobaczyć każdy etap przemieszczania się przesyłki od nadania do doręczenia na lokalną pocztę.

  Jaki czas dostawy oferuje Temu?

  Czas dostarczenia może się różnić w zależności od opcji wysyłki i lokalizacji klienta. Zwykle wynosi 15-30 dni, ale dla niektórych sposobów np. EMS może być krótszy.

  Informacje o Temu

  Właścicielem Temu jest holding PDD z siedzibą w Dublinie. Posiada on również platformę Pinduoduo.

  Pochodzenie Temu nie jest do końca jasne. Platforma powstała w 2022 roku w USA, jednak faktycznie należy do chińskiego holdingu PDD. W lutym 2023 roku spółka-matka Pinduoduo Inc. zmieniła nazwę na PDD Holdings i przeniosła główne biura z Szanghaju do Dublina.

  Domena temu.com była zarejestrowana już w 2003 roku, zatem trudno dokładnie określić skąd tak naprawdę wywodzi się Temu i kto nią zarządza. Jednak faktycznym właścicielem wydaje się być chiński holding, który kontroluje również platformę Pinduoduo.

  Komentarze

  W komentarzach możesz zapytać o śledzenie paczek z Temu.